Renta z nemovitosti pro seniory

Renta z nemovitosti nabízí řešení pro seniory, kteří si chtějí vylepšit svůj příjem prostřednictvím svého domu či bytu, aniž by ho museli prodávat.

ZJISTIT VÍCE INFORMACÍ

INFORMACE O PRODUKTU

druhInfo
částka20% a více z hodnoty zastavené nemovitosti, dle věku klienta
splatnostúvěr není průběžně splácen, splacení je až při smrti seniora dědici, případně prodejem nemovitosti dle rozhodnutí seniora
způsob poukázáníúvěr je vyplacen po zápisu zástavního práva do Katastru nemovitostí
musí být zaměstnanecprodukt je pro seniory starší 60 let, kteří vlastní nemovitost
Min. příjemnení relevantní, důležitý je věk seniora/žadatele a hodnota zastavené nemovitosti
Potvrzení o příjmupotvrzení o důchodu
kontroluje registrne
první půjčka zdarmane
potřebné dokumentyOP, nabývací titul k nemovitosti, výpis z KN
účelbezúčelová
délka vyřízeníměsíc
lze komplet vyřídit onlinene
předčasné splacení zdarmaano, v době fixace
Poplatek za poskytnutíano
Občanstvíne
Věková hranice/rozsah60 let a více
Bankovní účetano

ZJISTIT VÍCE INFORMACÍ

Život začíná po šedesátce

Objednejte si brožuru zdarma

Spokojenost klientů

Spokojenost našich klientů je pro nás nejvyšší prioritou. Předtím, než se ponoříte do světa zpětné neboli reverzní hypotéky v podobě naší Renty z nemovitosti, zhlédněte videa, která jsme pro Vás natočili s našimi klienty, můžete si přečíst i příběhy některých z nich.

Rozhovory s našimi klienty

ZJISTIT VÍCE INFORMACÍ

Renta z nemovitosti je druh hypotéky, který je přímo šitý na míru potřebám seniorů, v roce 2015 přišel také do České republiky – a to jako Renta z nemovitosti od FINEMO.CZ. A v čem spočívá její hlavní výhoda?

Vlastník nemovitosti si může oproti nemovitosti obstarat příjem. A to například formou jednorázové nebo postupné výplaty peněz a nebo zasíláním pravidelné měsíční částky – renty. Přičemž senior zůstává nadále majitelem své nemovitosti, nejedná se tedy o prodej nemovitosti!

Je-li Vám 60+, vlastníte nemovitost a rádi byste si užívali života naplno, pak neváhejte. Využijte svou nemovitost pro zlepšení kvality svého života a přidejte se k mnoha klientům v USA, Kanadě, Velké Británii, Švédsku, Německu nebo Rakousku, kteří již dávno vědí, že ani v seniorském věku se není třeba vzdát radosti ze života. S FINEMO.CZ začíná život až po šedesátce!

Historie a původní myšlenka zpětné hypotéky

Před několika desetiletími byla ve vyspělých zemích zavedena tzv. reverzní neboli zpětná hypotéka pro seniory. Původním účelem této hypotéky bylo umožnit vdově nebo vdovci dožít v domě i po smrti partnera a to i přes úbytek části příjmu z důchodu zesnulého partnera. Postupně se účel rozšířil a dnes tento druh hypotéky využívají senioři v řadě zemí světa jako nástroj, který jim umožňuje uspokojit nejrůznější potřeby od financování zdravotní péče, koníčků či cestování až po zvelebování bydlení a úhradu dluhů. Zpětná hypotéka umožňuje seniorům kvalitní, důstojné žití.

I Evropská unie si nechala vypracovat německým Institutem pro finanční služby studii na zmapování trhu reverzních hypoték, resp. obecně možností uvolnění kapitálu/equity release schemes. Výsledkem studie je, že reverzní neboli zpětné hypotéky mohou pomoci řešit problém nízkých důchodů spojených se stárnutím populace díky silnému vlastnickému bydlení.

Aktuálně existují již statisíce klientů v EU, kteří uzavřeli reverzní hypotéku, celkově ve světě jsou to již milióny.

Jak Renta z nemovitosti funguje:

Potřebujete peníze

Domluvíme si schůzku

Zjistíme cenu Vaší nemovitosti

Podepíšeme smlouvu

Vyplatíme Vám peníze

Splacení řešíme až na konci

ZJISTIT VÍCE INFORMACÍ